EĞİTİMLER

Bu eğitimin amacı; işinden uzun süreli izin alamayan , hafta da 1-2 gün veya ayda bir kaç gün gelecebilecek olan , çalışırken  koordineli olarak geleceği tarihleri ve shiftlerini organize ederek  PPL eğitimi almak isteyen bay ve bayan kabin ekibi veya benzer bir işte istihdam edilen hayallerine diğerlerinden daha çok çaba sarfederek ulaşabilecek arkadaşlar için bir program .

Ayın 25-30 arasında OFF günleri belli olan arkadaşların  muhakkak okul ile irtibat halinde olması  ve teyit alarak eğitimine devam etmesi esas. Hedef mağduriyet yaşamadan karşılıklı iyi niyet anlayışı ile , sen yaparsın ben yaparım değil , hedefe giden yolda maksimum fayda sağlanarak en kısa sürede hedefe ulaşmak ..

Bu konuda bazen istedikleriniz veya  off günlerinize  uygun uçak ve eğitmen olmayabilir , bu konuda  çok ısrarcı olmanız  size stresden başka bir şey  kazandırmayacaktır .. Süreci en iyi yönetecek ve bundan fayda sağlayacak tek önemli şey işinizi ciddi takip etmeniz ve ne kadar erken olursa  haber vermek olacaktır. Herkese yetecek kadar uçak ve eğitmen var ama hepiniz aynı günde gelmeyin :)) bu önemli aynı ay içerisinde her gün 2 -3 öğrenci uçabilir ama aynı anda 10 kişi  olmaz .. Hedef belli çok ekonomik şartlarda eğitiminizi  ve işinizi aynı anda yapabilmenizi sağlamak..Biz birlikte güçlüyüz, dertler ve problemler olacaktır ancak çözümler dertler olunca ortaya çıkar .

Muhakkak birlikte çözüm üreteceğiz.Biz ancak birlikte güçlüyüz..