MultiFly

TR: Multifly Uçuş Okulu 2011 yılında kurulmuştur. Kurucunun asıl amacı uçan hizmet ve eğitim çok yüksek bir standart sunmaktır. Hizmet portföyü, iş, spor, hobi, pilot eğitim, kırsal ve bireysel uçma fırsatlarını içerir. Ortaklarımıza ve müşterilerimize hizmet etmek için sürekli bir teknolojik seviyede yükseliş sunmaya çalışıyoruz. Genel Havacılık Servislerimiz, özel pilot eğitiminden, hobi havacılığından uçarak iş gezisine, tüm faaliyetlere kadar olan yolları içerir.
 
Esnek, hızlı ve profesyonel bir çalışma yapmak için gayret gösteririz. Havacılık uzmanlarımız, Macaristan'da ve uluslararası havacılık endüstrisi ile ilgili deneyimler toplamak üzere seksenlerin başından beri çalışmaktadır. Filomuzu güncel tutmak ve gelişmek için sonsuza kadar çalışıyoruz. Sizi, potansiyel ortağımız olarak ağırlıyoruz!
 
 
EN: Multifly Flight School was established in 2011. The founder's main goal to offer a very high standard of flying services and training. The portfolio of services includes business, sport, hobby, pilot training, rural and individual flying opportunities. We try to present a constant technological level rise, to serve our partners and customers. Our General Aviation Services include the way from private pilot training trough hobby aviation to business flying, all the activities.
 
We make an effort to give a flexible, quick, professional work. Our aviation specialists have been working from the early eighties, collecting experiences about aviation industry in Hungary and internationally. We endlessly work for keeping our fleet up to date and improved. We welcome you as our prospective partner!
 
Hotel ücretleri: Baja için yaklaşık 12- 15 Euro
 
  • https://szallas.hu/dunaparti-tanyacsarda-vendeghaz-baja
  • http://www.kolibribaja.hu/
  • http://www.hotelduna.hu/ ,
  • http://www.foterpanzio.hu/
  • http://szallasbaja.hu/index.php?pg=contentshow&id=51
 
Meydanın yakınında Tuna nehrinin kıyısında sade ama uygun fiyatlara konaklama imkanı( tuvalet ve banyo ortak)
Araba kiralama imkanı(10-12 euro/günlük)
Rahatlama gezileri (şarap mahzeni, ulusal park gezisi, Tuna nehrinde tekne turu, termal banyo vs.)